Opcje przeglądania

Kurtki z nadrukiem

Znakowane ubrania są doskonałą formą promocji firmy. Odzież BHP oraz z nadrukiem to świetne rozwiązanie dla każdego pracodawcy - umieszczona na niej grafika będzie czytelna i estetyczna, a zarazem przyciągająca uwagę. W naszym asortymencie znajdziesz różne propozycje kurtek roboczych, w tym także typu softshell, które możesz wykorzystać do identyfikacji wizualnej swojej marki.

Wygląd pracowników odgrywa dużą rolę w sposobie postrzegania produktu i firmy jako całości. Dlatego właśnie odzież robocza z nadrukiem jest bardzo popularnym rozwiązaniem. Możesz ją wykorzystać do reklamy wewnętrznej lub zewnętrznej. Odpowiednio dobrane rzeczy pozwolą Twoim pracownikom poczuć się bardziej komfortowo w pracy, jak i utożsamiać się z zespołem. Jednakowy uniform pozwala budować pozytywny wizerunek firmy spośród osób zatrudnionych i kontrahentów.

Ubrania BHP z logo – także softshell – możesz także wykorzystać do promowania marki na targach branżowych, eventach, konferencjach i innych imprezach. Sprawdź nasze propozycje kurtek!

Kurtki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl