Producenci

Pobierz katalog produktów .pdf

caps
malfini
rimeck
Workwear

Polityka prywatności

 Dane osobowe w Sklepie internetowym koszulkazlogo.pl

 1. Odbiorcami danych osobowych Klientów Sklepu internetowego mogą być:

 2. Dane osobowe Klientów zbierane przez administratora za pośrednictwem Sklepu internetowego zbierane są w celu realizacji Umowy Sprzedaży, a jeżeli Klient wyrazi na to zgodę - także w celu marketingowym.

 3. Dane Osobowe Klientów Sklepu są przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

 4. Administratorem danych osobowych Klientów zbieranych za pośrednictwem Sklepu internetowego jest koszulkazlogo.pl.
  1. W przypadku Klienta, który korzysta w Sklepie internetowym ze sposobu dostawy przesyłką pocztową lub przesyłką kurierską, Administrator udostępnia zebrane dane osobowe Klienta wybranemu przewoźnikowi lub pośrednikowi realizującemu przesyłki na zlecenie Administratora.

  2. W przypadku Klienta, który korzysta w Sklepie internetowym ze sposobu płatności elektronicznych lub kartą płatniczą Administrator udostępnia zebrane dane osobowe Klienta, wybranemu podmiotowi obsługującemu powyższe płatności w Sklepie internetowym.

 5. Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

 6. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie wskazanych w Regulaminie danych osobowych niezbędnych do zawarcia Umowy Sprzedaży skutkuje brakiem możliwości zawarcia tejże umowy.

 7. W celu wglądu, zmiany lub usunięcia danych osobowych, Klient powinien wysłać stosowną prośbę na adres mailowy sklep@koszulkazlogo.pl, lub listownie na adres Administratora.

Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie Sklepu.

Masz pytania?
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl