Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Producenci

Czas realizacji zamówienia

  • Do realizacji zamówienia przystępujemy niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności
  • Jeżeli wybrałeś usługę personalizacji swojego produktu poprzez wykonanie na nim nadruku, do realizacji zamówienia przystępujemy po otrzymaniu od Ciebie plików niezbędnych do wykonania usługi.
  • Zastrzegamy możliwość wystąpienia opóźnień w realizacji zamówień, szczególnie w przypadkach gdy: przesłane przez Klienta pliki i informacje są niekompletne, lub zawierają błędy. W przypadku wystąpienia awarii urządzeń, zaburzenia cyklu dostaw i innych zdarzeń losowych, których nie mogliśmy przewidzieć.

    Każdy towar wysyłamy zaraz po skompletowaniu. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.
    Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

    Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez ciebie Paczkomacie w przeciągu kilku (zazwyczaj do 5) dni roboczych od momentu nadania paczki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl