Producenci

Pobierz katalog produktów .pdf

caps
malfini
rimeck
Workwear

Czas realizacji zamówienia

  • Do realizacji zamówienia przystępujemy niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności
  • Jeżeli wybrałeś usługę personalizacji swojego produktu poprzez wykonanie na nim nadruku, do realizacji zamówienia przystępujemy po otrzymaniu od Ciebie plików niezbędnych do wykonania usługi.
  • Zastrzegamy możliwość wystąpienia opóźnień w realizacji zamówień, szczególnie w przypadkach gdy: przesłane przez Klienta pliki i informacje są niekompletne, lub zawierają błędy. W przypadku wystąpienia awarii urządzeń, zaburzenia cyklu dostaw i innych zdarzeń losowych, których nie mogliśmy przewidzieć.

    Każdy towar wysyłamy zaraz po skompletowaniu. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.
    Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki liczy się od daty zaksięgowania płatności na koncie odbiorcy.

    Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez ciebie Paczkomacie w przeciągu kilku (zazwyczaj na drugi dzień) dni roboczych od momentu nadania paczki. Przesyłka będzie oczekiwać na odbiór przez 48 godzin. Po tym czasie zostanie zwrócona do nadawcy.

Masz pytania?
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl