Drukowanie Własnych Metek na Ubraniach

Drukowanie Własnych Metek na Ubraniach

Wyróżnij się na rynku mody i personalizacji, tworząc własne metki na ubrania. Koszulkazlogo.pl oferuje unikalne możliwości personalizacji poprzez zamianę metek producenta na Twoje własne projekty. Twoje ubrania będą nie tylko wyjątkowe, ale także niosły charakter Twojej marki, wyróżniając ją na tle konkurencji.

 

Własne Metki Drukowane na Kołnierzyku

Własna metka

Nowoczesne metki drukowane, szczególnie popularne na koszulkach i bluzach, wykorzystują technologię DTF (Direct-to-Film). Ten proces umożliwia trwałe i estetyczne nadruki przy użyciu miniaturowej prasy termicznej. Metki drukowane nie mają minimalnych ilości zamówienia, co czyni je idealnym rozwiązaniem nawet dla mniejszych kolekcji.

Ceny metek drukowanych są uzależnione od ilości:

  • 1 - 10 sztuk: 10 zł netto/szt.
  • 11 - 30 sztuk: 5 zł netto/szt.
  • Powyżej 30 sztuk: 3 zł netto/szt.
    Na załączonym zdjęciu możesz zobaczyć przykład nadrukowanej metki. Możliwość łatwego zastąpienia oryginalnych metek producenta ułatwia branding Twojej marki. Rozmiary mogą być zamieszczone na mniejszej metce wszytej nieco z boku. Dzięki temu nie trzeba tworzyć nowego projektu do każdego rozmiaru z osobna.
  • Informacje o składzie produktu zwykle znajdują się na osobnej metce wszytej od wewnątrz. Na tej metce nie ma informacji o producencie, a zbędne dane jak model i płeć można łatwo usunąć.

własna metka łatwa do wymiany

Metki Wszywane

Dzielą się na metki żakardowe i metki sublimowane. Różnica polega na tym, że metki żakardowe są wyszywane i co za tym idzie wyglądają bardziej estetycznie. Do wykonania konieczny jest jednak duży nakład, inaczej realizacja jest nieopłacalna.

Metki sublimowane są gładkie, trwałe i można je zamawiać już od 50-ciu sztuk.

Metka producenta wszywana

Metki wszywane to sprawdzona opcja, szczególnie korzystna przy większych zamówieniach (od 50 sztuk wzwyż). Są estetyczne i trwałe, dodając profesjonalizmu Twoim ubraniom. Koszty wszywanych metek zaczynają się od 3 zł za sztukę i mogą być umieszczane na dowolnym rodzaju odzieży – od koszulek po bluzy. Nasze specjalne metki brandingowe pozwalają na łatwe usunięcie logo oryginalnego producenta, co sprawia, że proces personalizacji jest szybki i prosty.

Jak Zaprojektować Metkę

Zalecany wymiar grafiki to 5x6 cm i dowolne kolory, przy czym grafika powinna być wektorowa, aby zapewnić najwyższą jakość druku lub haftu. Myśl o metce jako o wizytówce swojej marki – powinna być funkcjonalna, estetyczna i w pełni oddawać tożsamość Twojej firmy.

jak wydrukować własne metki

Podsumowanie

Personalizowane metki to świetny sposób na wyróżnienie się na zatłoczonym rynku i budowanie silnej marki. Niezależnie od tego, czy wybierzesz metki wszywane czy drukowane, koszulkazlogo.pl oferuje rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i zrealizować swoje pomysły na wyjątkową odzież.
Czy jesteś gotów wprowadzić swoją markę na wyższy poziom? Skorzystaj z naszych usług, aby nadać swoim produktom wyjątkowy charakter.
Zamów teraz i dołącz do grona zadowolonych klientów: Skontaktuj się z nami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl