Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Ubrane do pracy, które jest urozmaicone ozdobną grafiką reklamową lub czytelną nazwą przedsiębiorstwa, to doskonałe narzędzie marketingowe. Pozwala postronnym obserwatorom – a może potencjalnym klientom – szybko zapamiętać nazwę przedsiębiorstwa i od razu skojarzyć dobrze wykonaną usługę, z konkretną spółką. Warto więc zainwestować w spersonalizowany nadruk na koszulki lub kamizelki BHP z logo. W ten sposób, niedużym kosztem, można osiągnąć ogromne efekty!

Spersonalizowana odzież dla firm – oferta

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne koszulki oraz kamizelki BHP w różnych rozmiarach. Sprzedajemy je odpowiednio pod 50 i 100 sztuk. Na każdej z nich możemy wykonać dowolną jedno-, dwu- lub trzykolorową grafikę, tzn. logo lub napis. Elementy reklamowe umieszczamy tam, gdzie Państwo sobie życzą. Najczęściej wykonujemy nadruk z tyłu oraz z przodu, po lewej bądź prawej stronie modelu.

Do stworzenia spersonalizowanej odzieży firmowej wykorzystujemy nowoczesne technologie i wytrzymałe preparaty. Dzięki temu efekt końcowy zachwyca precyzją i trwałością!

W arkuszu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl